Vestigingen

Rijschool ’t noorden heeft 9 vestigingen verdeeld over het noorden van Antwerpen.

Bekijk hier welk kantoor voor jou het dichtstbij gelegen is.

Wuustwezel (2544/01)

Bredabaan 425 C
2990 Wuustwezel
Tel. 03/669 96 41 (enkel tijdens de openingsuren van het kantoor)
Mail: info@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 9u – 12u en 13u – 18u
Dinsdag: 13u -17u
Woensdag: 13u – 19u
Donderdag: 13u – 17u
Vrijdag: 13u -17u

Opleidingen: AM – A – B – BE – C – CE

Kalmthout (2544/02)

Winkelcentrum De Beek
Pastoor Weytslaan 17 (bus3)
2920 Kalmthout
Tel. 03/666 70 20 (enkel tijdens openingsuren)
Gsm. 0474/98 95 82
Mail: kalmthout@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Het kantoor is uitzonderlijk gesloten op 15 en 17 juli

Maandag: 15u – 18u

Woensdag: 16u – 19u

Opleidingen: B

Stabroek (2544/03)

Dorpsstraat 92
2940 Stabroek
Tel. 03/568 88 35 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: stabroek@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Het kantoor is uitzonderlijk gesloten op 16 en 19 juli

Dinsdag: 16u – 18u

Vrijdag: 15u – 17u.

Opleidingen: B

Essen (2544/04)

Stationsstraat 121
2910 Essen
Tel. 03/667 23 16 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: essen@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 19u

Woensdag: 15u – 18u

Vrijdag: 16u – 18u

Opleiding: B

Sint-Job-in-‘t-Goor (2544/06)

Brugstraat 106
2960 Sint-Job-in-‘t-Goor
Tel. 03/663 88 08 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: stjob@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Het kantoor is uitzonderlijk gesloten op 22 en 24 juli.

Maandag: 16u – 18u

Woensdag: 15u – 18u

Opleiding: B

Brasschaat (2544/07)

Bredabaan 452
2930 Brasschaat
Tel. 03/653 53 03 (enkel tijdens openingsuren)
Mail:brasschaat@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag: 16u – 18u
Woensdag: 15u – 18u

Opleiding: B

Brecht (2544/08)

Gemeenteplaats 11
2960 Brecht
Tel. 03/313 54 56 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: brecht@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Het kantoor is uitzonderlijk op 29 juli.

Maandag: 16u -18u

Woensdag: 15u – 18u

Opleiding: B

Schoten (2544/09)

Paalstraat 96
2900 Schoten
Tel. 03/664 86 28 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: schoten@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Het kantoor is uitzonderlijk gesloten van 19 tot en met 26 juli.

Dinsdag: 16u – 18u

Vrijdag: 14u – 17u

Opleiding: B

Malle (2544/10)

Antwerpsesteenweg 215
2390 Malle
Tel. 03/236 03 19 (enkel tijdens openingsuren)
Mail: malle@rijschooltnoorden.be

Openingsuren:

Maandag, woensdag en donderdag : 14u – 18u

Dinsdag en vrijdag : 14u tot 17u

Tijdens de maand juli is het kantoor op vrijdag gesloten

Opleidingen: A – B – BE – C

Leer rijden met Rijschool ’t Noorden

Contacteer ons voor meer informatie.